Paylaş

MyDesign by Schlüter-Systems

O kesin "renkli" bir şey

Fildişi, taş grisi veya koyu antrasit: Bunun gibi renk çeşitleri çok popüler Schlüter®-TRENDLINE serimizin bir parçasıdır. Yüksek kaliteli TRENDLINE alüminyum profiller veya raflarla, mevcut seramik trendlerini zengin kontrastlı bir şekilde sergileme fırsatına sahipsiniz.

Bireysel renk taleplerini gerçekleştirmek için yeni serimiz MyDesign by Schlüter-Systems şimdi çok daha fazlasını yapıyor: Seçilmiş profiller, SHELF rafları ve aksesuarları 190 RAL-Classic renklerinde seçebiliyorsunuz - belirli "renklilik" için daha da fazla tasarım özgürlüğü!

Renk çeşitliliğini keşfedin!

 • Çok çeşitli tonlar, K7 Classic RAL yelpazesini temel alan MyDesign renk paletinin bir parçasıdır (florasan ve sedefli renkler hariç).190 renkten oluşan bu renk yelpazesinde her zevke uygun bir renk mutlaka var. Ve her amaç için. Çünkü ister evdeki banyonuzu kendi favori renginizle gerçek bir göz alıcı haline getirmek, isterse de bir şirketin tanımlanmış kurumsal renklerine uygun vurgular yapmak isteyin: Schlüter-Systems'in MyDesign'ı ile bu şimdi çok kolay.

  Çok çeşitli tonlar, K7 Classic RAL yelpazesini temel alan MyDesign renk paletinin bir parçasıdır (florasan ve sedefli renkler hariç).190 renkten oluşan bu renk yelpazesinde her zevke uygun bir renk mutlaka var. Ve her amaç için. Çünkü ister evdeki banyonuzu kendi favori renginizle gerçek bir göz alıcı haline getirmek, isterse de bir şirketin tanımlanmış kurumsal renklerine uygun vurgular yapmak isteyin: Schlüter-Systems'in MyDesign'ı ile bu şimdi çok kolay.

Bu ürünler MyDesign by Schlüter-Systems'a aittir:

Hangi bireysel ürün çeşitlerinin MyDesign programına ait olduğunu doğrudan fiyat listesinden öğrenebilirsiniz:

MyDesign ürünlerinize sadece üç adımda ulaşabilirsiniz

Basit ve hızlı - Schlüter-Systems için her zamanki gibi: MyDesign ürünlerinizi e-posta veya telefonla sipariş edebilirsiniz. Ofis personelimiz ve sahadaki teknik danışmanlarımız MyDesign projelerinizde size destek olmaktan mutluluk duyacaktır. Doğru sipariş numaranızı önceden belirleyebilirsiniz:

 1. MyDesign programından bir ürün seçin, örn. QUADEC-AC: C / Q ...* A
   
 2. Yüksekliği seçin ve artikel numarasına * ekleyin, örn. 4,5 mm: C / Q 45 A
   
 3. 190 RAL tonu arasından istediğiniz rengi seçin ve ürün numarasına ek olarak belirtin, örn. RAL 6001
   
 • Örnek sipariş numarası: RAL 6001'de C / Q 45 A

Siparişinizin alınmasından hemen sonra ürünler, yüksek performanslı kaplama sistemimizde işlenmek üzere monte edilir. Ofis personelimiz, sipariş alındığında (Almanya ve diğer Avrupa ülkeleri içinde) beklenen teslimat süresi hakkında sizi bilgilendirecektir.

Fiyatlandırma için hesaplama yardımı

MyDesign projeniz için ne gibi maliyetler bekleyebileceğinizi bilmeniz için, aşağıda fiyat kompozisyonunun bir özetini bulacaksınız:

 Sabit fiyat +  Ürün fiyatı +  Ek fiyat = Fiyat
403,92 €    Örn. 400 €   Örn. 27,68 €   831,60 € 

 

 1. MyDesign sabit ücreti (miktardan bağımsız olarak renk başına bir kez*): 403,92 €
  * Tek bir renkten birkaç ürünü tek bir siparişte birleştirirken bile, MyDesign sabit ücretinin yalnızca bir kez ödenmesi yeterlidir. Sabit ücrette indirim uygulanmaz.
   
 2. İstenilen ürünün fiyatı (fiyat listesi 23)
   
 3. MyDesign ek ücreti 3,46 € (A) / 6,92 € (B), her biri parça veya metre başına
   
 4. İsteğe bağlı: Radüs kesim için ek ücret (sayfa 334'teki fiyat listesi 23'ye bakın)

Sipariş için irtibat kişileriniz

Ürünlerinizi MyDesign programından sipariş etmek mi istiyorsunuz veya herhangi bir sorunuz mu var? Ofisteki ve sahadaki çalışanlarımız hizmetinizdedir:

Uluslararası irtibat kişisi

SSS

 • Ek siparişlerin maliyeti nedir?

  Ek siparişler için fiyat, ilk siparişlerle aynı şekilde hesaplanır. Böylece, renk başına bir kez daha 403,92 € sabit ücret tahsil edilecektir. Bu nedenle sipariş miktarınızı dikkatli ve öngörülü belirlemenizi öneririz.

 • Minimum sipariş miktarı var mı?

  Hayır, minimum sipariş miktarı yoktur. İhtiyaçlarınıza göre bizden bireysel olarak sipariş verebilirsiniz. Bu, MyDesign ürünlerinin yalnızca büyük projeler için ideal olmadığı, aynı zamanda özel inşaat projelerinde kullanım için de mükemmel olduğu anlamına gelir.

RAL renkleri, RAL gGmbH, 53229 Bonn'un izniyle gösterilmiştir.

Paylaş