• Schlüter-Systems'ten akıllı ev kumanda sistemleri

  Schlüter-LED-Color-Control, Schlüter-LED-ZONES-CONTROL ve Schlüter-HEAT-CONTROL uygulamaları ile Schlüter-LIPROTEC LED aydınlatmasını ve elektrikli ısıtma sistemi Schlüter-DITRA-HEAT'i rahat bir şekilde akıllı telefonunuzdan ya da tabletinizden kumanda edebilirsiniz.

Paylaş

iOS ve Android için: Schlüter-Systems uygulamaları

Işık kumandası için uygulama

Schlüter®-LED-Color-Control

Schlüter-LED-Color-Control

Schlüter-LIPROTEC ile ışığı uygulamak çocuk oyuncağı Ve yeni Schlüter-LED-Color-Control uygulaması sayesinde ışığı daha zarif bir şekilde kumanda edebilirsiniz.

LT ES 9 Led şeritleri serisi ile uygulanmış ışık profilleri, 16,7 milyondan daha fazla rengi temsil eder. Bu led şeritlerini koltuğunuzdan rahat bir şekilde kumanda edebilirsiniz. Schlüter-LED-Color-Control uygulaması ile mümkün 16 favori renginizi kaydedebilir ve hızlıca seçebilirsiniz. Ayrıca, önceden programlanmış olan farklı hızlardaki 42 adet renk geçişi oynatılabilir. LED şeritleri Bluetooth üzerinden kumanda edilir. Schlüter-LIPROTEC-EBR alıcısı yer tasarrufu sağlayan bir kurulum içn bu şekilde geliştirilmiştir.

Bluetooth-Uygulamaları Android ve iOS cihazlarlar için uygundur ve ücretsizdir.

Bir bakışta Schlüter-LED-Color-Control:

 • Bluetooth sayesinde oturduğunuz yerden kolayca ışık kumandası
 • 16 favori renge kadar hafıza fonksiyonu
 • 42 adet önceden programlanmış renk geçişi

Schlüter-LED-Color-Control (Android)

Schlüter-LED-Color-Control (iOs)

Evde ışık dünyasına dalın

Schlüter®-LED-ZONES-CONTROL

Schlüter-LED-ZONES-CONTROL
Schlüter-LED-ZONES-CONTROL
Evde ışık dünyasına dalın

Schlüter-LIPROTEC-ZONES, Schlüter-LIPROTEC-EASY ve -PRO LED sistemleri için bir kontroldür. Başlangıç setleri ile ışık kaynakları ayrı ayrı kontrol edilebilir ve bölgeler halinde birleştirilebilir. Bluetooth-Ağ sistemi, çeşitli ışık kaynaklarının daha uzun LED uzantılarında bile güvenilir bir şekilde çalıştırılmasını sağlar. LIPROTEC-ZONES, aydınlatma çözümlerinizi bireysel ve rahat bir şekilde kontrol etmek için 3 seçenek sunar:

 • Başlangıç setinde bulunan uzaktan kumanda ile
 • Uygulama ile bir mobil cihaz aracılığıyla
 • Aksesuar olarak mevcut dimmerli anahtar ile

Hangi seçeneğin sizin için en uygun olduğuna siz karar verirsiniz. Ücretsiz uygulama hem Android hem de iOS cihazları için kullanılabilir. Basit menü ayrlarını kullanarak bireysel açık renkleri ve renk geçişlerini ayarlayabilirsiniz. Beyaz ve renkli tonlardan oluşan kişisel favorileriniz uygulamaya kaydedilebilir

Tak & Kullan, LIPROTEC-EASY'den daha kolay olamazdı: Başlangıç setlerindeki bileşenler, teslimat sırasında zaten birbirine bağlanmıştır. Deneyimli kullanıcılar için, PRO versiyonu olarak LIPROTEC-ZONES Kumanda kullanma olanağı vardır.

“Dimmer” anahtar ile

Dimmerli anahtarlarımız kablo olmadan çok kolay çalışır. Bunlar piyasada bulunan standart 55 serisi çerçevelerin çoğuyla birleştirilebilirler. Her dimmerli anahtara karşılık gelen bir adaptör modülü dahildir. “Stand alone” versiyonu tercih ederseniz, LIPROTEC dimmerli anahtarı en sevdiğiniz yere standart çerçevlerimiz ile de takabilirsiniz.

Schlüter-LED-ZONES-CONTROL (ANDROID)

Schlüter-LED-ZONES-CONTROL (iOS)

Uygulama ile esnek bir şekilde ısıtın

Schlüter®-HEAT-CONTROL

Uygulama ile esnek bir şekilde ısıtın

Elektrikli ısıtma sistemi Schlüter-DITRA-HEAT-E size duvarda ve yerde özel olarak ayrılmış alanların ısıtılabilmesini ve ayrım membranı Schlüter-DITRA-HEAT'in avantajları ile de kombine edilebilmesini sağlar. Eğer ısıtmanızı açmak ya da kapatmak ve sıcaklık seviyelerini ayarlamak istiyorsanız, DITRA-HEAT-R-WIFI'yi seçebilirsiniz: Isıtma sisteminizi doğrudan dokunmatik ekrandan ya da dinamik olarak Schlüter-HEAT-CONTROL uygulaması ile kontrol edebilirsiniz.

Schlüter-DITRA-HEAT-E ısıtma sisteminizi nasıl kurmak isterseniz - Schlüter HEAT CONTROL uygulaması, Wi-Fi ve mobil ağ üzerinden kontrol edilebilir ve size maksimum esneklik sağlar. Schlüter-HEAT-CONTROL ile ısıtma sisteminizi çok basit bir şekilde ve uzaktan da kontrol edebilirsiniz.

Schlüter-HEAT-CONTROL, termostat DITRA-HEAT-E-R-WIFI'nin ücretsiz bir tamamlayıcısıdır.

Bir bakışta Schlüter-HEAT-CONTROL:

 • Sadece gerektiğinde ısıtarak enerji tasarrufu sağlarsınız.
 • Oturma odalarınız siz eve geldiğinizde, konforlu bir şekilde ısıtılmış olur.
 • Isıtma planınızı esnek bir şekilde yoldayken de yapabilirisiniz.

Schlüter-HEAT-CONTROL (Android)

Schlüter-HEAT-CONTROL (iOS)

Paylaş