• Schlüter-Systems'ten akıllı ev kumanda sistemleri

    Schlüter-LED-Color-Control ve Schlüter-HEAT-CONTROL uygulamaları ile Schlüter-LIPROTEC LED aydınlatmasını ve elektrikli ısıtma sistemi Schlüter-DITRA-HEAT'i rahat bir şekilde akıllı telefonunuzdan ya da tabletinizden kumanda edebilirsiniz.

Paylaş

iOS ve Android için: Schlüter-Systems uygulamaları

Işık kumandası için uygulama

Schlüter®-LED-Color-Control

Schlüter-LED-Color-Control

Schlüter-LIPROTEC ile ışığı uygulamak çocuk oyuncağı Ve yeni Schlüter-LED-Color-Control uygulaması sayesinde ışığı daha zarif bir şekilde kumanda edebilirsiniz.

LT ES 9 Led şeritleri serisi ile uygulanmış ışık profilleri, 16,7 milyondan daha fazla rengi temsil eder. Bu led şeritlerini koltuğunuzdan rahat bir şekilde kumanda edebilirsiniz. Schlüter-LED-Color-Control uygulaması ile mümkün 16 favori renginizi kaydedebilir ve hızlıca seçebilirsiniz. Ayrıca, önceden programlanmış olan farklı hızlardaki 42 adet renk geçişi oynatılabilir. LED şeritleri Bluetooth üzerinden kumanda edilir. Schlüter-LIPROTEC-EBR alıcısı yer tasarrufu sağlayan bir kurulum içn bu şekilde geliştirilmiştir.

Bluetooth-Uygulamaları Android ve iOS cihazlarlar için uygundur ve ücretsizdir.

Bir bakışta Schlüter-LED-Color-Control:

  • Bluetooth sayesinde oturduğunuz yerden kolayca ışık kumandası
  • 16 favori renge kadar hafıza fonksiyonu
  • 42 adet önceden programlanmış renk geçişi

Schlüter-LED-Color-Control (Android)

Schlüter-LED-Color-Control (iOs)

Uygulama ile esnek bir şekilde ısıtın

Schlüter®-HEAT-CONTROL

Uygulama ile esnek bir şekilde ısıtın

Elektrikli ısıtma sistemi Schlüter-DITRA-HEAT-E size duvarda ve yerde özel olarak ayrılmış alanların ısıtılabilmesini ve ayrım membranı Schlüter-DITRA-HEAT'in avantajları ile de kombine edilebilmesini sağlar. Eğer ısıtmanızı açmak ya da kapatmak ve sıcaklık seviyelerini ayarlamak istiyorsanız, DITRA-HEAT-R-WIFI'yi seçebilirsiniz: Isıtma sisteminizi doğrudan dokunmatik ekrandan ya da dinamik olarak Schlüter-HEAT-CONTROL uygulaması ile kontrol edebilirsiniz.

Schlüter-DITRA-HEAT-E ısıtma sisteminizi nasıl kurmak isterseniz - Schlüter HEAT CONTROL uygulaması, Wi-Fi ve mobil ağ üzerinden kontrol edilebilir ve size maksimum esneklik sağlar. Schlüter-HEAT-CONTROL ile ısıtma sisteminizi çok basit bir şekilde ve uzaktan da kontrol edebilirsiniz.

Schlüter-HEAT-CONTROL, termostat DITRA-HEAT-E-R-WIFI'nin ücretsiz bir tamamlayıcısıdır.

Bir bakışta Schlüter-HEAT-CONTROL:

  • Sadece gerektiğinde ısıtarak enerji tasarrufu sağlarsınız.
  • Oturma odalarınız siz eve geldiğinizde, konforlu bir şekilde ısıtılmış olur.
  • Isıtma planınızı esnek bir şekilde yoldayken de yapabilirisiniz.

Schlüter-HEAT-CONTROL (Android)

Schlüter-HEAT-CONTROL (iOS)

Paylaş