Paylaş

MyDesign by Schlüter-Systems

İstediğiniz tasarımda profiller üretiyoruz

En son baskı teknolojisi, günümüzde seramik üretiminde belirleyici faktördür ve aldatıcı bir şekilde gerçek ahşap veya mermer yüzeyler sağlar. Bu, tasarımcılara hayal güçlerinin çılgınca çalışmasına izin verme fırsatı tanır.

Schlüter-Systems, dokulu kaplamalı TRENDLINE serisi ile profil ve seramikte mümkün olan en iyi uyumu yakalamıştır. Şimdi bir adım daha ileri gidiyoruz: Popüler duvar ve zemin seramikleri artık en son baskı teknolojisi kullanılarak, seramik tasarımına en iyi şekilde uyarlanabiliyor. Bu şekilde, etkili kenar korumasının seramik kaplamaya ahenkli entegrasyonu mükemmeldir.

Alternatif olarak, kaide veya duvar alanında vurgular ayarlamak isterseniz, yeni teknoloji size istediğiniz motifi basma ve böylece bireyselliğinizi ifade etme fırsatı verir.

Hangi yolu seçerseniz seçin, Schlüter-Systems'in yeni baskı teknolojisi ile profilli tasarımda bir adım öndesiniz.

MyDesign by Schlüter-Systems hakkında herhangi bir sorunuz varsa, sahadaki teknik danışmanlarımız ve uygulama teknolojisi satış departmanımız size yardımcı olmaktan mutluluk duyacaktır. İletişim bilgilerini web sitemizde hızlı bir şekilde bulabilirsiniz. Schlüter-MyDesign'da projelerinizi bekliyoruz.

Bu ürünler MyDesign by Schlüter-Systems'a aittir:

Hangi bireysel ürün çeşitlerinin MyDesign programına ait olduğunu doğrudan fiyat listesinden öğrenebilirsiniz:

Beş adımda istenen ürün:

Basit ve hızlı - Schlüter-Systems için her zamanki gibi: MyDesign ürünlerinizi e-posta veya telefonla sipariş edebilirsiniz. Ofis personelimiz ve sahadaki teknik danışmanlarımız MyDesign projelerinizde size destek olmaktan mutluluk duyacaktır. Doğru sipariş numaranızı önceden belirleyebilirsiniz:

 1. MyDesign programından bir profil seçin, örn. QUADEC-AC: C / Q ...* DP 
   
 2. Yüksekliği seçin | Art. No.'da tamamlayın, örn. 6 mm: C / Q 60 DP
   
 3. Köşe, final kapağı ya da bağlantı parçasını seçin, örn. C / EV / Q 60 DP
   
 4. Bir seramik örneğini veya istediğiniz motifi içeren bir dosyayı gönderin
   
 5. Numune baskıyı onaylayın

Ofis personelimiz, sipariş alındığında (Almanya ve diğer Avrupa ülkeleri içinde) beklenen teslimat süresi hakkında sizi bilgilendirecektir.

Fiyatlandırma için hesaplama yardımı

MyDesign projeniz için ne gibi maliyetler bekleyebileceğinizi bilmeniz için, aşağıda fiyat kompozisyonunun bir özetini bulacaksınız:

 Sabit fiyat + Ürün + Aksesuar + Ek fiyat = Fiyat
505,99 €    örn. 400 €   örn. 128,16 €   örn. 74,20 €   1108,35 € 

 

 1. MyDesign sabit ücreti*: 505,99 €
  * Sabit ücrette indirim uygulanmaz.
   
 2. İstediğiniz profilin fiyatını seçin (fiyat listesi 24)
   
 3. İstenilen köşelerin / final kapaklarının / bağlantı parçalarının fiyatı: Adet başına 32,04 € sabit fiyat
   
 4. MyDesign ek fiyat C: Metre başına 18,55 €

Sipariş için irtibat kişileriniz

Ürünlerinizi MyDesign programından sipariş etmek mi istiyorsunuz veya herhangi bir sorunuz mu var? Ofisteki ve sahadaki çalışanlarımız hizmetinizdedir:

ULUSLARARASI İRTİBAT KİŞİSİ

SSS

 • Ek siparişlerin maliyeti nedir?

  Tekrar siparişlerde fiyat ilk siparişlerde olduğu gibi hesaplanır. Her tasarım için 505,99 € sabit ücret alınır. Bu nedenle sipariş miktarınızı dikkatli ve öngörülebilir bir şekilde belirlemenizi öneririz.

 • Minimum sipariş miktarı var mı?

  Hayır, minimum sipariş miktarı yoktur. İhtiyaçlarınıza göre bizden bireysel olarak sipariş verebilirsiniz. Bu, MyDesign ürünlerinin yalnızca büyük projeler için ideal olmadığı, aynı zamanda özel inşaat projelerinde kullanım için de mükemmel olduğu anlamına gelir.

Paylaş